11.04.2014 - Новини

Аеропорт Лондон-Сіті пропонують закрити

Аеропорт Лондон-Сіті потрібно закрити, тому що він є неприбутковим.


Так вважають в незалежному британському аналітичному центрі New Economics Foundation.

Незважаючи на те, що аеропорт є досить великим – займає площу 500 000 квадратних метрів в самому центрі Лондона, – його роботу розкритикували, оскільки «його безпосередній внесок в економіку Великобританії у 2011 році склав £ 110 мільйонів – менше однієї п’ятої частини доходів, яку приносить розташований поряд виставковий і конференц-центр ExCel».

Проблема рентабельності  аеропорту була піднята в звіті New Economics Foundation, в якому сказано, що аеропорт обслуговує тільки 2,4 відсотка від загальної льотної потужності Лондона. Рейсами з аеропорту Сіті користуються в основному бізнес-мандрівники.

У доповіді йдеться про те, що територію аеропорту потрібно передати на будівництво нових будинків для столиці і розширення місцевих підприємств.

Пасажири, які зараз користуються аеропортом Сіті, можуть замість нього літати з Хітроу, Станстед а або Гатвіка.

Лондон-Сіті є одниміз найменших аеропортів в країні, тому багато великих моделей літаків не можуть його використовувати. Через це в складних погодних умовах є ймовірність того, що рейси будуть скасовані, якщо технічний персонал вирішить, що  літак занадто важкий для зльоту.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: telegraph.co.uk