29.12.2013 - Новини

Беар Гріллс запускає академію виживання в Африці

Беар Гріллс, британський мандрівник і зірка телешоу «Людина проти Природи» на каналі Discovery, оголосив про запуск своєї першої Академії виживання в Африці.


Академія дасть прихильникам активного відпочинку можливість дізнатися методи виживання в екстремальних умовах. Перша академія проводитиметься в Stanley & Livingstone Private Game Reserve в районі водоспаду Вікторія в січні.

Курс «Водоспад Вікторія», що включає в себе завдання на виживання у воді і на суші, завершиться експедицією в пустелю, покликаною остаточно перевірити на практиці нові навички учасників. Учасники будуть повинні  продемонструвати навички запалювання вогню, будівництва екстреного притулку, володіння ножем, пошуку личинок і гризунів для їжі, виживання в умовах екстремальної погоди, переправи через річку тощо.

Курс був розроблений Гріллсом, і проводитиметься його командою висококваліфікованих фахівців з виживання. Головний інструктор Скотт Хеффілд сказав: “Величезна площа водоспаду Вікторія є ідеальним місцем для запуску Академії виживання Беара Гріллса. Рельєф місцевості, річки, неймовірний водоспад Вікторія, екстремальні погодні умови і африканська дика природи є важливими факторами, які необхідно враховувати при спробах відтворити те середовище, яке імітує реальні життєві ситуації Беара Гріллса”.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelweekly.com