07.01.2014 - Новини

“Блискучий куб” освітлює Каннамгу

 Ефектний «кінетичний куб» освітлює район Сеула Каннамгу.


«Блискучий Куб» складається з 576 світлодіодних полюсів, що переміщуються вгору і вниз, і матриці, розміром 36 квадратних метрів. Він постійно виблискує гіпнотичними барвистими візерунками і зображеннями в одному з найбільш жвавих, а тепер і в одному з найбільш відомих районів Сеула.

Корейський медіахудожник  Джин-Йо Мок створив 3D матрицю у співпраці з Сеульською групою медіахудожників «Jonpasang», а анімаційні зображення надали йому колеги-медіахудожники Юссі Ангеслева і Альваро Касінеллі.

Понад 50 людей протягом чотирьох місяців займалися створенням цього твору мистецтва.

“Насправді будівництво мало зайняти набагато більше часу, але корейське робоче середовище не дозволяє зволікати, тому ми закінчили дуже швидко,” – сказав Мок.

Мок також є автором тришарового світлодіодного фасаду іншого знакового об’єкта для Сеула – універмагу «Шінсеге», – а також інсталяції  «Hyper Matrix», виставленої в Yeosu Expo у минулому році.

Компанія Hyundai Motor замовила роботу вартістю $ 1,5 млн. за додаткової підтримки районного управління Каннамгу.

«Блискучий Куб» був представлений публіці в жовтні. Планувалося, що він буде демонструватися до грудня, але показ був продовжений до березня через популярність витвору.

«Він, ймовірно, буде переміщений в Національний музей сучасного мистецтва в Сеулі в кінці березня,»  - сказав Мок.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: cnn.com