25.09.2013 - Новини

Британський зоопарк вводить дрес-код

Британський зоопарк розважального комплексу «Чессінгтонскій світ пригод» заборонив відвідувачам носіння одягу, який має забарвлення хутра тварин.


Це розпорядження вийшло після введення нового маршруту – «Zufari: поїздка до Африки», де відвідувачі, подорожуючи позашляховиками, віч-на-віч зустрінуться з жирафами, носорогами й іншими тваринами.

Як відзначають співробітники парку, коли тварини бачать відвідувачів, одягнених в одяг свого забарвлення, то або лякаються й тікають, або виявляють зайвий інтерес до людей.

Відвідувачам у невідповідному одязі будуть видаватися спеціальні накидки, які прикриють одяг під час поїздки.

«Чессінгтонський світ пригод» – розташований неподалік від Лондона і є величезним комплексом з безліччю атракціонів і кафе та своїм зоопарком.

У Чессінгтонському «Світі пригод» відвідувачі можуть відпочити, повеселитися і покататися на атракціонах, яких немає навіть у Лондоні. Серед найвідоміших тут розваг – катання на човні стрімкою «Річкою Дракона», прогулянка на спині вампіра заростями «Трансільванії», поїздка на некерованому поїзді через «Каньйон лих».

Любителі екстриму можуть відвідати один з найбільш захоплюючих і страшних в країні атракціонів «Самурайський меч». У Чессінгтоні є безліч атракціонів для відвідувачів різного віку і на будь-який смак.

Навколо центральної площі парку розташувалося багато затишних кафе з їжею і солодощами з різних частин світу.

Автор: Otiumportal
Джерело: news.com.au