14.10.2013 - Новини

Визначні місця США знову відкриті для відвідувачів

Туристичний офіс Вашингтона, округ Колумбія, в п’ятницю оголосив, що місто знову відкрите для бізнесу, навіть за умови, що федеральний уряд не працює.


Влада США вирішила відновити фінансування роботи національних пам’яток, щоб не втрачати прибутки, адже щодня туристи поповнюють бюджет країни на тисячі доларів.

Штатні працівники туристичної галузі округу Колумбія зібралися в дощовий день під тентом біля Музею новин («Newseum»), щоб визначити список місць, які будуть відкриті для відвідувачів навіть тоді, коли Смітсонівський та інші федеральні інститути будуть зачинені. Тоді ж була запущена гаряча лінія, щоб надати можливість створити належні умови для здійснення групових та індивідуальних турів. Також було створено веб-сторінку на сайті округу, де описано в деталях 55 музеїв та інших цікавих місць, які знову запрацювали.

Туристи мають вже змогу відвідати статую свободи і Гранд-Каньон (штат Арізона), парк Маунт-Рашмор (штат Південна Дакота) і низку визначних пам’яток у шатах Юта та Колорадо.

Нагадаємо, з 1 жовтня низка пам’яток була закрита для відвідування через серйозну економічну кризу в країні.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: usatoday.com