07.03.2014 - Новини

Фестиваль повітряних зміїв пройде у Франції

28-й фестиваль повітряних зміїв пройде в квітні на курорті Берк-сюр-Мер на Опаловому узбережжі в Північній Франції.


Протягом 9 днів уздовж піщаного пляжу Берк-сюр-Мер літатимуть сотні різнокольорових повітряних зміїв різноманітних фантастичних форм. Це місце є ідеальним для проведення фестивалю, оскільки там завжди дуже вітряно.

Кожні два роки на Міжнародному фестивалі повітряних зміїв проводиться чемпіонат світової першості. Команди «Чай з вершками» і «Мадемуазелі» з Франції, «Повітряний король» з Японії, «Сілат» з Малайзії, «Дилери» з Литви, «Червона тривога» з Росії, «Богота 2600» і «Атемок» з Колумбії, «Команда полум’я» і чинні чемпіони «Дряпучі кролики» з Англії та інші роблять цю подію дійсно неймовірною.

Але це далеко не все: на тутешніх пляжах проводяться виставки, є дитяче село і багато розваг на пірсах. Там пропонують взяти участь в боях повітряних зміїв Роккаку, винайдених японцями 250 років тому. Є «Сади вітру», де туристи можуть насолоджуватися солодкими звуками вітру, що грає у квітах, заритих у піску, мініатюрних вітряних млинах, солом’яних кішках і опудалах, зроблених з перероблених матеріалів. А вночі повітряні змії парять на тлі чарівного феєрверку.

І найголовніше те, що все це є безкоштовним. Фестиваль триває щодня з 10 ранку до 6 вечора, а також у вночі.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: gofrance.about.com