12.10.2013 - Новини

Використання гаджетів під час польоту буде дозволено

Авіаційні управління Сполучених Штатів і Великобританії збираються пом’якшити правила використання пасажирами електронних пристроїв на борту літака.


У доповіді консультативної групи, створеної Федеральним авіаційним управлінням США, говориться про те, що обмеження на використання мобільних телефонів, планшетів, електронних книг і ноутбуків мають бути послаблені. Було встановлено, що немає жодних науково обгрунтованих причини вимагати відключення гаджетів під час польоту, а також зльоту і посадки. Сучасні електронні пристрої не шкодять роботі авіаційних приладів і не викликають перешкод, які здатні вплинути на роботу бортових систем літака.

Проте представник Британського управління цивільної авіації заявив, що це не стосуватиметься розмов по мобільному телефону або відправлення текстових повідомлень. Девайси можна буде використовувати тільки в автономному режимі (режим польоту).

Це означає, що за новими правилами, буде дозволено не вимикати, наприклад, мобільні телефони повністю, а просто відключати їх від мережі оператора. Таким чином під час польоту можна буде читати електронні книги та інші тексти на гаджетах, слухати аудіозаписи, дивитися відео і т.п.

Автор: Ольга Броскова
Джерело: telegraph.co.uk