02.06.2014 - Новини

Через виверження вулкану скасовано рейси з Австралії

Через виверження індонезійського вулкана Сангінг Апі було скасовано усі рейси з австралійського міста Перт до острова Балі.


Два рейси Jetstar з Перта були скасовані в понеділок – о 5:10 ранку рейс до Денпасара і о 7:30 ранку до Сінгапуру через Денпасар – через хмару вулканічного попелу з вулкана Сангінг Апі, розташованого на індонезійському острові Сумбава. Рейс з Брісбена до Денпасара  авіакомпанії Virgin Australia, який за розкладом мав вилетіти о 10:10 ранку в понеділок, було перенесено до полудня. Однак авіакомпанії Qantas, Jetstar і Virgin Australia вже відновили чи незабаром збираються відновити польоти до Дарвіна.

Основна хмара попелу, що мала вплив на роботу австралійської авіації, прокотилася на південний схід західної сторони Північної території і на південь аж до міста Аліс-Спрінгс в Австралії. Південно-західна хмара попелу наближається до Балі, але ще не зрозуміло, чи матиме вона вплив на рейси до Денпасара.

Австралійський віце-прем’єр Уоррен Трас попередив, щоб відновити нормальну роботу авіасполучення після проблем на цих вихідних, може знадобитися кілька днів, адже дрібні частинки вулканічного попелу можуть призвести до пошкодження двигунів літака.

 Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelandtourworld.com