10.10.2013 - Новини

Винайдено вакцину від малярії

Вакцина від малярії буде запущена у виробництво менш ніж через 2 роки. Це стало можливим завдяки успішним дослідженнями британської фармацевтичної компанії GlaxoSmithKline.


Результати досліджень показали, що в результаті вакцинації кількість, хворих на малярію, віком від 5 до 17 місяців скоротилося в 2 рази.

Більшість смертельних випадків трапляється серед дітей, що живуть в Африці, де кожну хвилину від малярії помирає одна дитина. Саме тому щеплення експериментальною вакциною RTS, S було зроблене 16 тисячам дітей у семи африканських країнах.

“Успіх експерименту спонукає нас отримати ліцензію на виробництво вакцини RTS,S. Вакцина стане додатковим інструментом боротьби зі смертельним захворюванням – малярією. Ми вдячні вченим з усієї Африки, нашим партнерам, які невпинно працювали протягом майже 30 років, щоб привести нас до цього результату “, – сказав виконавчий директор GSK Ендрю Уітті.

Розробка цієї вакцини є справжнім проривом у боротьбі з малярією.  До сьогодні основним методом боротьби з цим захворюванням було покриття будинків токсичними інсектицидами, більшість з яких заборонені в багатьох країнах через негативний вплив на здоров’я людини.

Автор: Ольга Броскова
Джерело: us.gsk.com