30.09.2013 - Новини

Карибські острови запрошують дайверів

Карибські острови ваблять мандрівників своєю теплою погодою і пляжами світового класу, а підводний світ пропонує додаткові враження.


Акваторія Карибських островів включає в себе три різні системи коралових рифів від Центральної Америки до Багамських островів, в тому числі Великий мезоамериканський риф – третій за величиною в світі.

Під час подорожі по Карибському морю, у вас є можливість здійснити занурення і побачити підводний світ. Підводне плавання допоможе вам особисто й близько познайомитися з кораловими рифами та їх мешканцями. Навіть якщо підводне плавання не є вашою улюбленою справою, то чисті води Карибського басейну дозволяють легко побачити рибу, плаваючи на поверхні.

Ви можете відвідати прозорі, теплі води острова Великий Кайман (Grand Cayman) , де Вас чекають підводні занурення на рифах, зустрічі з підводними мешканцями, захоплюючі екскурсії до затонулих кораблів.

Острови Теркс і Кайкос (Turks and Caicos Islands), славляться своєю прозорою водою й величезними рифами. В результаті, вони є одним з кращих місць для підводного занурення під час круїзу Карибським басейном. Крім того, однією з визначних пам’яток круїзу є Карнавал, в якому Ви можете взяти участь.

Після підводних занурень Вас чекають захоплюючі екскурсії на суші й прекрасні пляжі.

Для дослідження підводного життя все що Вам потрібно – це ласти, маска й дихальна трубка. Подібні програми розраховані на всю сім’ю, оскільки ця розвага доступна для будь-якого віку. Підводне плавання не єдиний варіант спуститися в глибини Карибського моря. Якщо у Вас немає сертифіката для підводного занурення, а Ви все ж хочете побачити більше, то спробуйте дайвінг-шолом , який підключений до ємності з киснем на поверхні й дозволяє досліджувати дно моря.

Ви можете взяти участь в екскурсіях з аквалангом в місцях корабельних аварій і навіть побачити під водою статуї в Підводному парку скульптур Молінеро (Molinere Underwater Sculpture Park) в Гренаді.

У порту Ви можете орендувати обладнання для підводного плавання й вирушити куди завгодно – чи до відокремлених бухт, чи до прозорих вод пляжів.

Ось найпопулярніші круїзні маршрути з захоплюючими атракціонами, як на березі, так і під водою.

Великий Кайман (Grand Cayman)

Це дуже популярне місце для відпочинку, яке пропонує захоплюючі круїзи, підводні екскурсії, відвідування карнавалу, парків розваг. Для любителів шопінгу є можливість відвідування магазинів та ринків. Відмінні ресторани й білі пляжі нікого не залишать байдужим. Під час занурень Ви зможете відвідати Грот диявола й затонулу в 1940-х роках шхуну Калі. Біля острова розташовані безліч підводних печер та рифів.

Бонайре (Bonaire)

Незважаючи на те, що цей пункт призначення можна знайти в більшості маршрутів, на Бонайре зупиняються кілька розкішних круїзних ліній (Princess, Silversea, Celebrity).

Відвідування острова є кращим вибором для літнього круїзу, оскільки острів розташований нижче «ураганного пояса».

Теркс і Кайкос (Turks and Caicos)

Хоча Теркс і Кайкос технічно не вважаються частиною Карибського басейну, дайвінг тут захоплюючий. Для досвідчених дайверів пропонується відвідування стіни Гранд-Терк (Grand Turk Wall) , яка входить в програму багатьох круїзних маршрутів Карибського басейну. Обов’язково рекомендуємо відвідати Морський національний парк.

На острові розташоване маленьке село з будівлями 18-го й 19-го століть. У цьому селищі Ви зможете покуштувати унікальні страви з риби.

 Автор: Otiumportal
Джерело: USA TODAY