12.03.2014 - Новини

Компанія Cunard розпочала бронювання ювілейних круїзів

Круїзна компанія Cunard розпочала бронювання серії ювілейних круїзів до свого 175-річчя в 2015 році.


У компанії повідомляють, що члени Діамантової і Платинової програми можуть вже з учорашнього дня замовити круїз, приурочений до такого історичного моменту, як зустріч усіх трьох суден  компанії Cunard  в Ліверпулі. Широкий загал може замовити поїздки починаючи з четверга.

25 травня 2015 вперше всі три “Королеви” – лайнери Cunard – «Королева Мері ІІ», «Королева Вікторія» і «Королева Єлизавета»  – зустрінуться в Ліверпулі. Лайнер «Королева Мері ІІ» прибуде першим, 24 травня, після нього, 25 травня, – «Королева Єлизавета» і «Королева Вікторія».

Cunard розпочала свою роботу в 1800-х роках, займаючись трансатлантичними плаваннями з Ліверпуля. І ці три кораблі будуть пропливати близько до історичного місця, де була розташована штаб-квартира компанії Cunard з 1917 по 1967 роки.

Також з цього тижня доступний для замовлення рейс на лайнері «Королева Мері ІІ» з Ліверпуля, який стартує  4 липня 2015 р. – рівно через 175 років з того дня, як  Cunard запустив перший регулярний рейс через Атлантичний океан.

Подорож відтворить оригінальний трансатлантичний рейс 1840 року лайнера «Британія» з Ліверпуля через Галіфакс в Бостон. Вперше більш ніж за 50 років  пасажири зможуть піднятися на борт судна в Ліверпулі і відплисти в Сполучених Штатах.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: usatoday.com