10.12.2013 - Новини

Красиві люди отримують більш перспективну роботу

 Дані дослідження показали, що люди з привабливою зовнішністю частіше отримують хорошу роботу і швидше просуваються  кар’єрними сходами.


Британські вчені опублікували статтю в журналі Research in Social Stratification and Mobilitу, в якій міститься інформація про те, що красиві люди знаходять більш перспективну роботу, ніж непривабливі. Такі висновки були зроблені на основі дослідження, в якому були відображені відомості про життя більше 4,5 тисячі чоловіків і жінок: де вони навчалися і працювали, який рівень їхньої освіти, а також соціальний статус їхніх батьків. Незалежні експерти оцінили, наскільки кожен з них привабливий за 11-бальною шкалою. Потім учені підсумовували отримані бали і співвіднесли їх з даними про кар’єру учасників.

З’ясувалося, що красиві люди більш успішні в кар’єрі, і за інших рівних умов престижну посаду отримували саме вони. Причому з віком ця тенденція не змінюється.

Вчені вважають, що подібний результат може мати кілька причин: або роботодавці прагнуть набирати на роботу більш привабливих людей, або красиві люди більш впевнені в собі і тому досягають більших успіхів.

Автор: Ольга Броскова
Джерело: dailymail.co.uk