07.11.2013 - Новини

Лондонське таксі визнали найкращим у світі

Вже шостий рік поспіль знамените чорне лондонське таксі було визнане кращим у світі згідно з даними опитування, проведеного Hotels.com.


Більше 2500 осіб з 30 країн взяли участь у щорічному глобальному огляді таксі. Лондон отримав 22% голосів, що дало йому змогу значно випередити Нью-Йорк (10%) і Токіо (9%).

Берлін вийшов на четверте місце (5% голосів), у той час як таксі Мадрида, Мехіко і Амстердама розділяють п’яте, отримавши  4%.

“Серед усіх досліджених столиць, Лондон очолив список в п’яти  категоріях із семи, в тому числі за рівнем чистоти (23%), знання місцевості (27%) і якості водіння (30%),” – повідомив Hotels.com.

Майже чверть респондентів (23%) проголосували, що рівень безпеки є найважливішою підставою у виборі таксі. У цій категорії «кеби» Лондона також посіли найвище місце.

Нью-Йоркське жовте таксі перемогло в категорії перевірки наявності місць (23%). А в категорії співвідношення ціни та якості розділило перше місце з Бангкокським таксі  (20% голосів). Незважаючи на це визнання, столиця Таїланду не змогла увійти у п’ятірку лідерів у цьому році.

За рівнем важливості учасники голосування розставили категорії в такому порядку: безпека (23%), вартість (20%), знання місцевості (17%), доступність (14%), якість водіння (11%),  чистота (8%) і дружелюбність (7%).

Опитування також виявило, що люди під час поїздки в таксі найчастіше пишуть СМС- повідомлення або листи електронною поштою (19 %), сон став другим з найпопулярніших видів діяльності (15%),  потім йдуть прийом їжі (10%) і поцілунки (9%).

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: edition.cnn.com