10.12.2014 - Новини

Меггі Дейлі Парк відкривається у Чикаго

Після двохрічного будівництва відкривається в суботу перша частина довгоочікуваного Меггі Дейлі Парк.


Міські чиновники дуже розхвалюють новий парк, який значно розширив вже існуючу паркову зону Грант-Парк у Чикаго і став оригінальним доповненням до Міленіум- Парку, який відкрився поряд десять років тому. Вони впевнені, що новий парк буде приваблювати більше відвідувачів різних категорій.

Боб О’Ніл, президент Охоронної та консультативної ради Грант-Парку, сказав: «Це, справді, чарівна місцина. Люди з усього Чикаго, усієї держави і світу будуть приїжджати туди. Цей парк  набагато кращий від того, що було раніше на його місці.”

У новому парку буде каток, довжиною близько 400 метрів, на якому одночасно може перебувати до 700 осіб. Завдяки цьому очікується, що цей парк стане улюбленим місцем зимового відпочинку. Люди будуть ковзати поміж скель і вічнозелених дерев.

На даний момент відвідувачі можуть лише уявляти, яким буде парк у майбутньому. Поки що він більше нагадує будівельний майданчик. До того ж дерева та інші рослини ще не виросли, тому поки там немає тих зелених зон, які обіцяли посадовці, коли презентували проект. Насправді більша частина парку буде, як і раніше, обгороджена і закрита до весни, коли очікується завершення будівництва.

Меггі Дейлі парк, загальною площею 25 акрів, названо на честь покійної дружини колишнього мера Річарда Дейлі. Вартість робіт склала близько 55 млн. доларів.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: chicagotribune.com