21.11.2013 - Новини

На Гаваях туристів розважатимуть дресированими акулами

 На Гавайському курорті Hilton Waikoloa Village туристів розважатимуть дресированими акулами.


Туристам, що відпочивають на Гавайях, пропонують поспілкуватися з морськими тваринами. Але крім традиційних дресированих дельфінів, з якими можна навіть поплавати, віднедавна відпочивальників будуть розважати і чорнопері рифові акули, – два п’ятирічні самці , розміром близько 4,5 метра кожен.

Акули раніше мешкали в Західній гавайській дослідницькій академії, але стали занадто великими для акваріума. Тому влітку вони були перевезені в Hilton Waikoloa Village на Гаваях, де функціонує акваріум Dolphin Quest .

Власники Dolphin Quest говорять, що вони додали акул, оскільки вони вважають, що акулам потрібна допомога в поліпшенні їх репутації. Мета цього проекту – ближче познайомити туристів з акулами, показати, що ці хижаки відіграють важливу роль у природі і не є для людини дуже небезпечними.

Представники цього виду акул, як запевняють фахівці, рідко проявляють агресію, тому не є небезпечними для людини. Акваріуміст Ерік Неш вважає цих акул «послами їхніх диких родичів», які повинні зробити так , щоб люди почали більше поважати їх. Він додав, що акули допомагають зберегти населення океану в балансі, поїдаючи хворих і померлих тварин.

Також у Dolphin Quest повідомили, що скоро для туристів створять нову розважальну програму за участю цих морських хижаків, дресируванням яких в даний момент займаються фахівці. Але поки пріоритетом є здоров’я тварин. Ерік Неш розповів, що акул тричі на день оглядають і займаються з ними. Годують тварин високоякісної рибою, кальмарами і креветками.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: miamiherald.com