28.11.2014 - Новини

Національний музей Ірландії – улюблене місце серед туристів

Національний  музей Ірландії з початку 2014 відвідало понад 1 млн. туристів.


Вже четвертий рік поспіль музей привертає увагу понад 1 мільйона відвідувачів. Цього року цієї цифри було досягнуто на місяць раніше, ніж у попередні роки. Загалом порівняно з минулим роком на цей час кількість відвідувачів зросла на 5%.

Директор Національного музею Рендал Флінн зазначив: «Ми раді знову вітати понад мільйон відвідувачів у наших чотирьох музеях цього року. Це для нас є значним досягненням, беручи до уваги наші обмежені ресурси. Помітно, що туристів з Ірландії та далекого зарубіжжя приваблюють наші музеї. Значний інтерес можна пов’язати з різноманіттям публічних програм музею, виставок, галерей. Безкоштовний вхід також ключовим фактором, адже завдяки цьому наш фонд є доступними для всіх охочих. Музей і далі є ключовим гравцем в культурному житті країни. Хочу висловити  особливу подяку співробітникам музею і привітати їх з цим досягненням, адже без їхнього ентузіазму і наполегливої праці це не було б можливим».

До Національного музею Ірландії входять Археологічний музей, Музей декоративного мистецтва та історії, Природничий музей та Музей сільського побуту.

Виставка в Археологічному музеї присвячена тисячоліттю битви при Клонтарфі, яка відбулася у Страсну п’ятницю 1014 року. Виставка наводить докази того, що насправді тоді відбулося у Клонтарфі, які події передували битві і її наслідки. На даний момент виставку відвідала значна кількість місцевих та інтернаціональних туристів. Експонати будуть доступні для відвідувачів до кінця 2015 року.

У Музеї декоративного мистецтва та історії пройшла велика програма, присвячена Ірландській архітектурі та дизайну. Також у музей відбувається приготування виставки про Першу світову війну. Відкриття заплановано перед Різдвом.

Цей рік виявився чудовим і для Природничого музею – на даний час його відвідало 250000 осіб. Він приваблює безліч сімей, шкільних груп, багато з відвідувачів приходять до музею вже не вперше.

Музей сільського побуту продовжує відвідувати понад 100000 туристів щороку. У ньому зберігається унікальна колекція національного народного побуту Ірландії. Виставка триватиме до квітня 2015 року.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelandtourworld.com