30.01.2014 - Новини

Названо найпопулярніші міста серед туристів

Гонконг і Сінгапур приваблюють найбільшу кількість іноземних туристів, згідно з останнім рейтингом ста найкращих міст, складеному компанією Euromonitor.


Маркетингова компанія Euromonitor, розташована в Лондоні, на цьому тижні опублікувала свій звіт за 2012 рік на основі аналізу даних з офіційних джерел, яким вона займалася протягом усього року.

За результатами дослідження, міста Азіатсько-Тихоокеанського регіону зайняли 6 позицій в топ-10 і 32 позиції серед 100 кращих міст. Із Західної Європи в рейтинг потрапило двадцять міст.

Гонконг є таким популярним в основному завдяки його північним сусідам. Китайські гості складають 63,5 % відвідувачів міста. Це на 11,1% більше, ніж у  2011 році.

Заборона в Китаї на шопінг-тури, яка діє з жовтня 2013, може призвести до зменшення китайських гостей в Гонконзі і Сеулі, йдеться в доповіді.

Euromonitor прогнозує, що до 2017 року Китай стане лідером за кількістю міжнародних вильотів, випередивши Німеччину і Росію.

Зараз Німеччина, Сполучені Штати, Великобританія, Китай і Росія входять до п’ятірки країн за кількістю міжнародних вильотів, згідно з даними Euromonitor.

Тим часом китайські міста борються за те, щоб привабити якомога більше відвідувачів.

Шанхай, Пекін і Чжухай мають низькі позиції у 2012 через уповільнення темпів розвитку економіки, «твердий» юань і забруднення навколишнього середовища, йдеться в доповіді Euromonitor.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: cnn.com