15.10.2014 - Новини

Новий парк розваг відкривається у В’єтнамі

В’єтнамський оператор «Вінгруп» 1 листопада 2014 року відкриває свій другий парк розваг «ВінперлЛенд».


Новий парк розташований на тропічному остріві Фукуок в Сіамській затоці поруч з новим 750-кімнатним готельним комплексом  «Вінперл Резорт Фукуок»,  зі СПА та гольф-клубом на 27 лунок.

«ВінперлЛенд Фукуок» розташований на території  170,000 квадратних метрів на пляжу Бай Дай на острові Фукуок, до якого летіти 45 хвилин з міста Хошімін і легко дістатися з Таїланду.

У парку відвідувачам пропонують такі атракціони: аквапарк, 5D кінотеатр, Замок Феї, акваріум «Підводний світ», у якому проживає більше 600 видів морських істот,  ігрові зони у приміщеннях та просто неба. Є й традиційні атракціони, як, наприклад, каруселі  і велике оглядове колесо «Колесо Чудес». Для найменших відвідувачів є дитячі гірки, дитячий басейн, машинки і міні-оглядове колесо. Поїсти можна у «Продовольчому селищі»  та  «Яммі Ленді», а придбати собі щось можна на Торговій вулиці. Відвідувачів також розважатимуть  виступи дельфінів і шоу русалок в Лагуні дельфінів, Шоу музичних фонтанів і карнавал Вінперлленд.Більше розваг можна знайти на самому острові з його приголомшливим національним парком,  відмінними пляжами і дайвінгом.

Вінгруп  відкрив свій перший парк розваг «ВінперлЛенд» у 2006 році на території 200,000 квадратних метрів на острові  Хон Че, розташованого на узбережжі біля міста Нячанг, де є два готелі групи «Вінперл». У парку Нячанг було вперше побудовано 4D кінотеатр у В’єтнамі та перший атракціон «Американські гірки» на острові в Азії. Крім того, на острів можна потрапити з материка за допомогою найдовшої в світі надводної канатної дороги, довжина якої складає 3320 метрів.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: breakingtravelnews.com