18.09.2013 - Новини

Октоберфест стартує 21 вересня

Одне з найбільших народних гулянь, 180-й пивний фестиваль Октоберфест (також відомий як « Wiesn») стартує 21 вересня 2013 року.


Щороку Октоберфест приваблює близько 6 млн. гостей, які приїжджають до Мюнхена з Баварії, Німеччини та інших країн. Свято відбудеться на лугу Терези – у центрі Мюнхена, недалеко від Головного вокзалу. Тривалість свята складе 16 днів. Подія буде відрізняється великою кількістю пивних наметів і різноманітних атракціонів.

Організовує та проводить Октоберфест адміністрація Мюнхена. У фестивалі візьмуть участь мюнхенські пивоварні компанії, які приготували з цієї нагоди спеціальне пиво з вмістом алкоголю 5,8-6,3 %. Цей напій зазвичай називають березневим або віденським. Пиво розносять офіціантки, одягнені в старовинні німецькі костюми.

У день відкриття, рівно о 12 годині, мер міста відкоркує бочку з пивом, що й покладе початок «пивному марафону».

На фестивалі будуть задіяні 14 гігантських пивних шатрів, які в народі називають «наметами». Найбільший з них належить мюнхенській пивній «Hofbrauhaus» і вміщує 11000 чоловік.

Всі намети відрізняються місткістю й мають свої особливості. Наприклад, пивоварня августинців розрахована на 10000 чоловік, там пиво, зварене ченцями, подають з дерев’яних бочок. Поруч з пивною стрільців-арбалетників розташований тир з 14 стендами для стрільби з арбалета. А якщо Ви хочете сімейного, тихого, спокійного відпочинку, то Вам варто завітати до намету Winzerer Fahndl, куди можна прийти і з дітьми.

Усі 16 днів розпивання пива буде супроводжуватися насиченою шоу-програмою. Проходитимуть костюмовані паради, хода стрільців, скачки, концерти. Також Вас чекають на екскурсії пивоварні міста і музеї пива.