29.10.2013 - Новини

Помилка турагента: Гранада&Гренада

Туристку з Британії замість іспанської Гранади відправили на карибський острів Гренада через друкарську помилку в квитку.


62-річна громадянка Британії запланувала поїздку в Гранаду, щоб побачити знаменитий палац Альгамбра. Це був пункт зі списку бажань, який вона склала після того, як у неї діагностували рак. Вона успішно забронювала квиток і сіла на літак. Однак через 2 години після зльоту виявилося, що літак прямує не в Іспанію, а на Кариби.
“Розмовляючи зі своєю супутницею, я сказала, що з нетерпінням чекаю, коли нарешті побачу Альгамбру. На що вона відповіла, що цей літак не летить туди” , – Розповідає Ламенда Кінгдон.
З’ясувалося, що при бронюванні була допущена помилка: замість іспанської Гранади пунктом призначення став карибський острів Гренада. Під час зупинки на острові Сент-Люсія пасажирку пересадили на рейс до Лондона. А через день жінка вилетіла в Малагу, де знаходиться найближчий до Гранади аеропорт.
Компанія “Avios”, яка обслуговувала місіс Кінгдон вибачилася за помилку і надала жінці достатньо льотних миль для здійснення наступної подорожі зі складеного нею списку. Жінка вже отримала дозвіл від своїх докторів і наступного року відправиться до Нової Зеландії.

Автор: Ольга Броскова
Джерело: www.news.com.au