28.10.2013 - Новини

Готель «Loews Regency» відкривається після реконструкції

Готель «Loews Regency», символ Нью-Йорка, 16 січня 2014 року знову відкривається для відвідувачів після масштабної реконструкції.


379-кімнатний готель, який був заснований у 1963 році, розташований на Парк-авеню в центрі міста, поруч з усіма важливими місцями столиці – від Центрального вокзалу до Центрального парку і  торгового центру на П’ятій авеню.

У цьому готелі  приймають мешканців з тваринами, створюючи для домашніх улюбленців зручні умови для проживання. Загалом готелі «Loews» протягом багатьох років, ще задовго до того, як це стало модним, пропонували житло, орієнтоване на відвідувачів з домашніми тваринами.

Внаслідок редизайну номери стали більш розкішними, з’явилося чотири нових приватних конференц-зали, новий ресторан, лобі-бар “Бібліотека “, салон і спа.

Новий ресторан робитиме акцент на свіжих продуктах з ринку і сучасних інтерпретаціях класичних страв, в той час як ресторан, який уже існує, буде прагнути повернути собі імідж місця для ведення бізнесу за сніданком.

Знаменитий перукар-стиліст Жульєн Фарель відкриває новий салон краси, спа і фітнес-центр на території, площею 10000 квадратних футів. Спа Жюльєна Фареля пропонуватиме омолоджувальні процедури шкіри за традиційною французькою методикою. Новий фітнес-центр, оснащений сучасним обладнанням, працюватиме для всіх гостей готелю 24 години на добу; можна буде замовити індивідуальні тренування.

«Loews Regency» був одним з найвідоміших готелів в Нью-Йорку протягом півстоліття. Це повернення до минулої величі буде довгоочікуваним для його численних постійних клієнтів.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело:  forbes.com