23.10.2013 - Новини

Готель в Чикаго презентує найсучасніший дизайн

Чиказький готель Langham представив найновіший постмодерністський напрям оформлення інтер’єру.


Адміністрація готелю, аби всі бажаючі змогли насолодитись вишуканим дизайном, запрошує відвідувачів заходити навіть просто на чай. Саме приміщення взагалі збудували із тонованого скла в 1971 року над річкою. Величезні вікна-стіни, що відкривали неймовірні краєвиди, вже тоді викликали масове захоплення. З роками оригінальні ідеї архітекторів продовжували втілюватись. Зараз у готелі – 316 розкішних та просторих номерів, спа-центри та басейни на 12-ох поверхах із 52-ох.

Архітектор споруди Дірк Лохан доручив своєму онуку створити унікальний проект – дизайн холів у готелі з ідеально гладкого коштовного скла. Послідовник ідей досвідченого архітектора не тільки успішно виконав своє завдання, але і доповнив інтер’єр унікальними прикрасами, що гармонійно підкреслюють виразність дизайну та знаходяться ніби в стані невагомості. Точних дизайнерських розрахунків адміністрація не розголошує: подібний готель більше не відтворити нікому.

З високих поверхів готелю туристи зможуть побачити всі найвидатніші історичні пам’ятки Чикаго, зокрема старовинні вежі та замки. Ціна найдешевшого номеру – $ 395.

Автор: Кондрацька Вікторія
Джерело: nytimes.com