12.12.2013 - Новини

Плаваючі паркінги побудують у Стамбулі

В Стамбулі планують побудувати плаваючі автостоянки, щоб вирішити хронічні проблеми дорожнього руху.


Муніципальний оператор автостоянки заявив, що використовуватиме виведені з експлуатації пороми, які стоять на якорі в Босфорі, щоб створити багатоповерхові парковки біля гарячих точок на дорогах.

Плаваючі автостоянки також матимуть різні зручності, такі як кафе, зони відпочинку і художні галереї, повідомляють у компанії ISPARK, яка займається цим проектом.

Пробки на дорогах і відсутність парковки є серйозною проблемою для галасливого мегаполісу з населенням 16 мільйонів чоловік.

Будівництво парковки – один з кількох мегапроектів, розпочатих в Туреччині урядом прем’єр-міністра Реджепа Тайіпа Ердогана.

У жовтні Туреччина відкрила морський тунель під Босфором – перший у світі, що зв’язує два континенти, а  також планується побудувати третій аеропорт у Стамбулі і третій міст через Босфор.

Місто з його багатством османських і візантійських пам’яток є найбільш відвідуваним в Туреччині.  Цього року, за офіційними даними, його відвідало понад 9,7 млн. іноземних туристів.

Містер Ердоган, прем’єр-міністр Туреччини, потрапив під обстріл під час масових вуличних протестів у червні проти грандіозних будівельних проектів уряду, які, за словами критиків, спрямовані на привернення уваги громадян перед виборами, що заплановані на 2014 і 2015.

Плаваюча автостоянка на 400 транспортних засобів, вартістю $ 12 млн., почне роботу в Стамбулі, повідомили в ISPARK.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: news.com.au