18.11.2014 - Новини

Програму сільського туризму започатковано в Пуерто-Ріко

У Пуерто-Ріко запускається нова програма з сільського туризму  за офіційної підтримки ранчо «Три Ангели» в муніципалітеті Адхунтас.


Про це повідомила виконавчий директор Туристичної компанії Пуерто-Ріко Інгрід Рівера Рокафорт.

Сільський туризм є однією з форм стійкого туризму, за допомогою якого відвідувач може дізнатися про сільськогосподарські райони, місцеві продукти, національні страви і повсякденне життя регіону, а також про культурну спадщину і традиції мешканців цієї місцевості.

Сільський туризм також забезпечує додатковий дохід для місцевого ринку сільськогосподарської продукції.

Ранчо «Три ангели», яке заснував молодий підприємець з Пуерто-Рико Хуан Мелендес, є яскравим прикладом того впливу, який сільський туризм здійснює на місцеву туристичну галузь. Із загальним обсягом інвестицій $ 516 192, в тому числі внесок $ 242 435 від Департаменту сільського господарства, Мелендес заснував  ферму, площею 100 акрів, відвівши 90 відсотків землі на вирощування кави, а решту – для апельсинів і бананів.

Ранчо вже експортує свою кавову продукцію до  США і Європи, а також  постачає її на місцевий ринок.

Це агротуристичне ранчо сприяє  створенню додаткових робочих місць: 16 місць – для управління та обслуговування плантації, 85 – для збирання врожаю в період з вересня по грудень. Таким чином, 100 нових робочих місць сприятиме розвитку економіки острова.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: breakingtravelnews.com