29.05.2014 - Новини

Пункт прокату лижного спорядження працює у Сахарі

Пункт прокату лижного спорядження не перестає працювати у надзвичайно пустельному місті Агадес в Нігерії, незважаючи на очевидний брак клієнтів.


Навряд чи піщані дюни пустелі Сахара у когось асоціюються з лижним спортом. Але це не зупинило одного підприємця тримати там пункт прокату лижного спорядження протягом 30 років, незважаючи  на відсутність відвідувачів з 2007 року.

Абделькадер Баба розпочав свою справу у Нігері ще в 80-их рр. Така ідея йому прийшла в голову тоді, коли він побачив, як верблюди сковзали по дюнах у пустелі Сахара.
Раніше деякі туристи наважувалися спробувати покататися на лижах чи сноуборді у 45-градусну спеку, проте з того часу, як у цьому регіоні зросла кількість збройних нападів та викрадень, туристи почали оминати магазин Баби. Дійсно, з 2007 року ніхто так і не орендував його ретро-комплект. Та й він відтоді не ставав на свої лижі.

«До того, як європейські посольства не перестануть відговорювати своїх громадян приїхати сюди, я не думаю, що я стану на лижі», – сказав Баба ВВС.

Але такий дивний вид спорту існує не тільки в Нігерії. З’їхати з дюн  можна в Дубаях,  в Монте Каоліно в Німеччині; сендбординг-парк є в США у штаті Орегон, а в Перу навіть щороку проходить Кубок із сендбордингу.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: telegraph.co.uk