18.10.2013 - Новини

Романтична вечеря в оперному театрі

Туристи можуть пообідати на сцені Угорського державного оперного театру, насолоджуючись майстерністю оперних співаків і музикантів. Таку можливість їм пропонує готель «Four Seasons Gresham Palace» у Будапешті.


Оперний театр, будівля в стилі неоренесансу кінця 19 століття, вражає красою парадного входу,  своїм мармуровим оздобленням  і широкими сходами. «Це один з кращих залів в Європі за рівнем акустики,»  - сказала Вероніка Шабо, менеджер готелю «Four Seasons Gresham Palace» зі зв’язків з громадськістю.

Ви самі можете вибрати, якою буде ваше подія: від часу доби,  тривалості  й типу виступу до того, яку їжу вам буде подано. Всі страви готує Леонардо Ді Клементе, шеф-кухар ресторану «Gresham» в готелі. «Як правило, ми рекомендуємо гостям скуштувати традиційні угорські страви, такі, що дають змогу відчути кологит  місцевої культури, як  фуа-гра або судак, риба з озера Балатон, що знаходиться неподалік,» – сказав він.

На сцені може розміститися елегантно накритий стіл для романтичної вечері на двох або величезні столи для великих груп до 400 осіб. Від готелю до Оперного театру гості подорожують на лімузині.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: 
nytimes.com