17.10.2013 - Новини

Розкішна яхта для дайверів

Проблема з житлом для туристів на островах східної Індонезії вирішена: на час відпочинку їм пропонують оселитися на розкішній яхті.


Острови східної Індонезії приваблювали дослідників і натуралістів протягом століть, зокрема і сера Френсіса Дрейка, який подорожував цими краями в пошуках мускатного горіха і гвоздики. Зараз ці острови популярні серед дайверів, яких приваблює їх ізольованість і надзвичайно багате підводне життя. Проте завжди існувала проблема для туристів, де зупинитися. Але тепер є можливість жити на борту вітрильного судна, маршрути якого варіюються залежно від пори року.

Синій Тигр – це традиційна індонезійська дерев’яна двощоглова вітрильна яхта, довжиною 112 футів, в якій вміщається 10 осіб у чотирьох каютах з набагато кращими зручностями, ніж зазвичай можна зустріти на борту човнів для дайвінгу: величезні двоспальні ліжка, кондиціонер, душ з гарячою водою, красиві каюти з дерев’яними стінами і прикрасами місцевих ремісників. Блюда – від вишуканої європейської до індонезійської кухні та суші – подаються на тінистій головній палубі, шириною 25 футів. На судні також є сучасні можливості для розваги та комунікації, такі як DVD-плеєр, супутниковий телефон, однак, немає Інтернету .

Проте найцікавіші заняття пропонуються на свіжому повітрі. Вночі можна спостерігати за зірками без світлового забруднення. Вдень – плавати зі скатами, стежити за зеленими черепахами, займатися підводним плаванням або дайвінгом, вивчати різнокольорові, практично незаймані коралові рифи, кататися на байдарках, ловити рибу і спостерігати за життям острова.

Протягом більшої частини року яхта доступна тільки для приватних чартерних рейсів з індивідуальними маршрутами: з травня до вересня – плавання навколо острова Комодо, в листопаді-грудні – навколо островів Банда, батьківщини спецій; і в березні-квітні і з листопада до березня – навколо найвіддаленішого архіпелагу Раджа Ампат , що складається з 1500 невеликих островів, де, як прийнято вважати, найбагатша екосистема коралових рифів у світі. Але в лютому, травні, вересні, жовтні і листопаді 2014 року можна буде самостійно забронювати одномісні каюти на встановлені маршрути.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело:  forbes.com