08.06.2014 - Новини

Російські діти знайомляться з роботою аеропортів

5000 дітей із Сургута завдяки спільній програмі авіакомпанії ЮТейр та аеропорту «Сургут» змогли детально ознайомитися з роботою аеропорту та авіакомпаній.


Навесні 2011 року авіакомпанія ЮТейр та її вузловий міжнародний аеропорт «Сургут» запустив важливий соціальний проект для дітей та молоді Сургута – програму «Дні кар’єри»,у рамках якої проводяться екскурсії до аеропорту.

Через три роки після старту програми організатори провели понад 300 екскурсій і понад 5000 дітей ближче ознайомилися з робочим процесом аеропорту та авіаліній. Інтерес до програми зростав, і тому 21 травня цього року ЮТейр разом з аеропортом «Сургут» розпочав регулярні екскурсії для дітей шкільного віку тричі на тиждень.

Протягом першої частини тригодинної екскурсії школярам розповідають, що кожна з найголовніших служб аеропорту робить для підготовки рейсу. Далі йде частина ЮТейр, під час якої усі юні відвідувачі мають змогу самостійно дослідити літаки та гвинтокрили – піднятися на борт, зайти у кабіну пілота і навіть посидіти на місці капітана повітряного судна.

«Ці екскурсії розповідають молодому поколінню, як працюють авіалінії та аеропорт в цілому. І це забезпечує досягнення важливої мети, а саме сприяння вибору цивільної авіації як можливої кар’єри та повернення забутої слави професіям, пов’язаним з небом», – сказав Андрій Мартиросов, генеральний директор ЮТейр.

“Той факт, що діти зацікавлені у вивченні нашої професії, заохочує нас робити такі екскурсії й надалі”, – сказав генеральний директор міжнародного аеропорту «Сургут» Євген Дьячков. – “Я сподіваюся, що цей проект приверне увагу дітей і підлітків до технічних спеціальностей, популярність яких з недавніх пір почала знижуватися. Я сподіваюся, що це допомагає їм направляти їх енергію в потрібне русло і надихає їх ставати інженерами найвищого рівня”.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело:
travelandtourworld.com