31.12.2013 - Новини

Літаки здійснюватимуть рейси в Національний парк Крюгер

Airlink, південноафриканська  приватна авіакомпанія, з 2 червня планує запустить прямі рейси в аеропорт Скукуза в Національному парку Крюгер.


Прямі рейси з Йоганнесбурга, Дурбана і Кейптауна до аеропорту Скукуза забезпечать гостям швидкий доступ до прилеглих всесвітньо відомих приватних готелів, а також готелів у Південноафриканському національному парку  і кемпінгу на території Національного парку Крюгер.

Короткий трансфер з аеропорту Скукуза в аеропорт Nelspruit також дозволить гостям швидко й комфортно дістатися до Лівінгстона (Замбія) і Віланкалоса (Мозамбік).

Генеральний директор Національного парку Девід Мабунда сказав: «Клієнти південноафриканських національних парків, що прибули з далеких країн, більше не будуть змушені терпіти  одно- або двогодинну поїздку на дорогах, що перебувають у поганому стані, від аеропорту Nelspruit до Національного парку Крюгер. Ми відновлюємо традицію, яка почалася в 1959 році, щоб зробити відвідування більш зручним і сповненим пригод. Я з нетерпінням чекаю початку роботи з нашими новими партнерами”.

“Можливість зв’язати Скукуза з іншими напрямками AirLink в Ботсвані, Замбії та Мозамбіку дозволить надавати можливості для захоплюючих африканських сафарі,”- додав Роджер Фостер, генеральний директор AirLink.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelweekly.com