29.03.2014 - Новини

Сінгапурський аеропорт визнано найкращим у світі

Аеропорт Чангі Сінгапуру був визнаний найкращим у світі другий рік поспіль.


Сінгапурский аеропорт був нагороджений премією World Airport Awards у Барселоні, очоливши рейтинг кращих аеропортів світу. Друге місце посів південнокорейський Міжнародний аеропорт Інчхон, а третє – Мюнхенський аеропорт.

Премія була  призначена на основі досліджень, проведених Skytrax, британською консалтинговою компанією, яка опитала 12850000 пасажирів 110 національностей у 395 аеропортах по всьому світу.

“Аеропорт Чангі й надалі продовжує розвивати свої стандарти якості, щоб отримати звання найулюбленішого аеропорту в світі знову,” – заявив Едвард Плейстед, генеральний директор компанії Skytrax. “Аеропорт Чангі – відомий лідер і новатор у туристичній галузі. Він дійсно заворожує і дивує туристів, яким пощастило скористатися його послугами. Аеропорт Чангі демонструє, як можна зробити очікування в аеропортах приємною частиною подорожі,» – додав він.

Чангі обслужив понад 52 мільйонів пасажирів у 2012 році. Не дивно, що він дуже популярний: в аеропорту є власний кінотеатр, басейн і вічнозелені сади.

П’ять з 10 цьогорічних найкращих аеропортів знаходяться в містах Східної Азії, ще чотири – в Європі. Тільки один північноамериканський аеропорт – Ванкувер – увійшов в топ-10.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: edition.cnn.com