01.05.2014 - Новини

Смітсонівський музей закривається на реконструкцію

Експозиція динозаврів Національного музею природної історії у Вашингтоні закривається на реконструкцію.


З понеділка «Зал копалин» буде закритий на реконструкцію аж на п’ять років. Планується, що після реконструкції зміниться не тільки інтер’єр приміщення, а й спосіб демонстрації експонатів. Вартість робіт оцінюють у $ 48 млн.

Виставки в музеї Вашингтона, округ Колумбія, що не змінилися за останні три десятиліття – «Життя в древніх морях», «Динозаври» та «Льодовиковий період» – будуть демонтовані, щоб звільнити місце для залу під назвою «Глибокий час». І тиранозавр, який нещодавно з’явився в музеї, займе там чільне місце.

Новий зал, розміром 31 000 квадратних футів, буде названо на честь техаського промисловця та мецената Девід Х. Коха, який пожертвував 35 мільйонів доларів на реконструкцію. Величезна кількість шанувальників «Залу копалин» прийшли в музей на минулих вихідних, щоб востаннє глянути на експонати перед тривалою перервою.

Тим часом, в музеї наприкінці травня пройде виставка «Надреальні динозаври», де будуть демонструватися віртуальні істоти, з якими гості зможуть взаємодіяти, а також 25 листопада відкриється експозиція «Останні американські динозаври», на якій будуть представлені скелети трицератопсов та інших динозаврів.

Автор: Анастасия Трепитьон
Джерело: latimes.com