29.11.2013 - Новини

Тільки 10% туристів їдуть у відпустку без мобільного телефону

Майже 90% британців беруть з собою свій мобільний телефон під час поїздок за кордон.


Дослідження, проведене  онлайн туристичним агентством, показало, що туристи воліють залишатися на зв’язку під час подорожі.

Згідно з результатами опитування, здійсненим sunshine.co.uk, серед 2162 осіб, що збираються у відпустку за кордон,  всього 11% вирішили не брати свої мобільні телефони з собою.

Серед тих, хто залишив свій телефон вдома, 67% розповідають що це рішення їм далося нелегко. Більшість з них зазначили, що вирішили так зробити, щоб утриматися від спокуси використовувати телефон в той час, як вони будуть відпочивати.

11% респондентів заявили, що вони вчинили так, щоб уникнути високих витрат на роумінг, які можуть стягуватися за межами Великобританії, а 7% опитаних зізналися, що просто забули упакувати його.

Більше, ніж половина з тих, хто брав свій телефон заявили, що протягом дня вони використовували його часто.

Опитування, проведене раніше цього року astminute.com, показало, що 90%  відпочивальників проводять до чотирьох годин на день за смартфонами, планшетами та іншими цифровими пристроями. Туристичні компанії відреагували на залежність мандрівників від техніки введенням нових турів “цифрової детоксикації”, які заохочують туристів тимчасово відмовитися від своїх електронних пристроїв.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: telegraph.co.uk