16.10.2014 - Новини

Турецькі авіалінії запустили прямий рейс до Херсону

Літаки авіакомпанії Турецькі авіалінії почали здійснювати регулярні рейси за маршрутом Стамбул – Херсон – Стамбул 4 рази на тиждень.


Офіційна церемонія відкриття регулярних рейсів турецької авіакомпанії зі Стамбула до Херсону відбулася в аеропорту «Херсон». У прес-конференції взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путилов, Посол Турецької Республіки в Україні Йонет Кан Тезел та інші представники авіакомпанії в Україні.

Директор з маркетингу та продажів компанії Турецькі авіалінії Зія Tасекнт  зазначив: “Зараз Україна є одним з пріоритетних ринків для Турецьких авіаліній. Ми ввели наші рейси до Стамбула і  Херсона на спеціальних пільгових тарифах, що робить наші високі стандарти обслуговування ще більш доступним для всіх клієнтів в Україні”.

 Пасажири Турецьких авіаліній, подорожуючи за маршрутом Стамбул – Херсон – Стамбул, можуть насолодитися високими стандартами обслуговування -  зручними сидіннями в економ- і бізнес-класі , якісним харчуванням на борту, які отримували престижні нагороди від Skytrax декілька років поспіль і визнання пасажирів з усього світу.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путилов розповідає: «Аеропорт «Херсон» має великий технічний потенціал. Він чудово справлятиметься з пасажирськими перевезеннями півдні України, з якими виникало багато проблем у зв’язку з останніми подіями в країні. Я впевнений, що відкриття рейсів між Туреччиною та Херсоні сприятиме розвитку економіки регіону».

За останній 21 рік  Турецькі авіалінії відкрили представництва у найбільших містах України: у Києві, Одесі, Сімферополі, Донецьку, Дніпропетровську та Львові.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelandtourworld.com