30.05.2014 - Новини

Турецькі авіалінії відкрили міжнародний бінес-зал у Москві

29 травня відбулося урочисте відкриття першого міжнародного бізнес-залу “Турецьких авіаліній” у московському аеропорту Внуково у новому терміналі А.


Перший міжнародний бізнес-зал “Стамбул-Москва” створив партнер “Турецьких авіаліній” з поставки продуктів харчування TURKISH DO&CO спеціально для пасажирів бізнес-класу, щоб вони мали змогу відновити свої сили перед польотом.

Працюватиме він цілодобово. В аеропорту Внуково – це перший такий зал, що є власністю авіакомпанії та пропонує свої послуги VIP-пасажирам.  А для авіакомпанії “Турецькі авіалінії” – це  ще один спосіб поліпшити свій сервіс та зробити подорож комфортнішою не тільки у повітрі, а й на землі. Загальна площа залу складає 635 квадратних метрів. Він розрахований на 150 місць. Серед послуг, що пропонують там гостям, є ресторан традиційної турецької та міжнародної кухні, безкоштовний високошвидкісний бездротовий Інтернет, більярд, дитячий майданчик, кімната для молитви, читальний зал із комп’ютерами, відділ для телеконференцій та приміщення для зберігання багажу.

Послуги бізнес-залу доступні для пасажирів бізнес-класу “Турецьких авіаліній”, власників карток  Miles&Smiles Elite і Elite Plus і власників Star Alliance Gold-статусу.

 Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelandtourworld.com