07.06.2014 - Новини

Туристи разом з науковцями досліджуватимуть альбатросів

Екологічне сафарі Чізмана пропонує 7 охочим приєднатися до наукової подорожі на судні «Ганс Гансон» Південною Джорджією для вивчення мандрівних альбатросів.


Тед Чізмен, який керував експедиціями в Анктартиці  протягом двадцяти років, розповів,  а зараз організовує подорож Південною Джорджією, яка  запланована на січень 2015 року, розповів: «Уряд Південної Джорждії планує проводити детальні дослідження життя мандрівних альбатросів кожні 10 років, маючи зобов’язання, визначені  Угодою про охорону альбатросів та буревісників, але витрати, пов’язані з використанням і обслуговуванням  суден, звісно, є досить високими. Ми раді використовувати туризм задля забезпечення якісної науки з охорони навколишнього середовища, у цьому випадку – надзвичайно важливого дослідження, співпрацюючи з урядом Південної Джорджії.  У той же час ми можемо дати учасникам туру унікальний досвід, пропонуючи доступ до таких місць, куди зазвичай туристи потрапити не можуть.  Це одна з двох науково-туристичних подорожей, які ми розробили для цього сезону. Інша буде з Томом Хартом з Оксфорду у жовтні-листопаді».

Пліч-о-пліч чотири науковці будуть спостерігати, фотографувати і вивчати мандрівних альбатросів поки вони будуть плавати навколо Південної Джорджії. Проект дозволяє туристам відвідати Альбатросовий острів, острови Уільса та інші важкодоступні райони мальовничого південно-східного  узбережжя, куди зазвичай доступу взагалі нема.

Чізман додав: «Наша експедиція триватиме під час піку шлюбного сезону. Ми проведемо 18 неймовірних днів на суші, де мандрівники зможуть допомагати дослідникам, навчатися у них, досліджувати і фотографувати  один з найбільш мальовничих і багатих на дике життя куточків світу».

Така  рідкісна пригода, звичайно, не може бути дешевою. Вартість коливається від $18,450 до $21,450  за особу залежно від вибраної каюти та авіаперельоту. Всього подорож триватиме 32 дні, з них – 29 днів на борту «Ганса Гансона».

Групою туристів опікуватиметься професійний фотограф Скотт Девіс, групу науковців очолить Саллі Понсе. Капітаном корабля буде Діон Понсе.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: en.mercopress.com