25.12.2013 - Новини

Туроператори повертаються до Єгипту

Туроператори поступово повертаються до Єгипту після того, як минулого тижня Державний департамент США повідомив про зниження ризиків під  час подорожей цією країною.


G Adventures і Abercrombie&Kent відновлять свої єгипетські маршрути в 2014 році. Туризм занепав з часів  революції у січні 2011 року, хоча набирав обертів на початку року – 127 000 американців відвідали Єгипет у період з січня по червень. Кровопролитні зіткнення в літній час спричинило останнє застереження Держдепартаменту.

G Adventures, який припинив роботу в серпні, відновить свої програми у Єгипті з 1 січня. Його восьмиденний тур «Краще з Єгипту» коштує від $999 на людину, не включаючи авіапереліт.  A&K пропонує дев’ятиденну поїздку у березні в супроводі президента компанії Філа Оттерсона. Кількість учасників обмежена і складає 18 осіб. Вартість складає від $3695 на людину.

Британський оператор Discover Egypt відновив круїзи на початку цього місяця.

В час повної готовності до подорожей, Державний департамент застерігає американців, що “політичні заворушення…, ймовірно, триватимуть й найближчим часом” і зазначає, що кількість повідомлень про злочини після революції зросла.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: usatoday.com