03.02.2014 - Новини

В Америці збудують плавуче місто на 50 тисяч жителів

У місті під назвою “Корабель свободи” буде все необхідне для повноцінного життя: школи, лікарні, парки і навіть аеропорт.


Плавуче місто вмістить близько 50 тисяч жителів, у яких не буде необхідності сходити на берег – на борту корабля буде організовано все, що тільки може знадобитися для проживання. «Корабель Свободи» вмістить дитячі сади і школи, лікарні і банки, ресторани і магазини. Частину площі на судні планується здавати в оренду.

Розробники проекту планують завершити будівництво до 2017 року. Проте вже сьогодні квартири у плавучому місті користуються величезним попитом. Вартість найдешевших апартаментів на кораблі становить 800 тисяч доларів. За цю суму покупцеві надається повноцінна квартира, яка оснащена меблями, побутовою технікою та сучасною кухнею. Для обробки використана тематика морських мандрів, включаючи спеціальну корабельну мозаїку у ванних кімнатах.

Більшу частину часу корабель буде стоять на якорі біля великих міст, проте один раз на 2 роки «Корабель Свободи » буде здійснювати навколосвітню подорож.

Експерти вважають , що реалізація подібного проекту обійдеться у 8 мільярдів доларів.

Автор: Ольга Броскова
Джерело:  dailymail.co.uk