05.04.2014 - Новини

В Аргентині з-під води з’явилося примарне місто

Дивне місто-привид на південному заході від Буенос-Айреса, яке провело чверть століття під водою, знову піднімається на повітря.


Колись Епекуен був метушливим курортом на березі озера, де 1500 осіб обслуговувало близько 20 000 туристів за сезон. Під час золотого століття Аргентини, поїзди, що перевозилизерно , вперше почали привозити гостей зі столиці, щоб розслабитися в солоних водах озера. Солоне озеро особливо приваблювало туристів, оскільки воно було в 10 разів солоніше, ніж океан. Але 10 листопада 1985 через протяжні зливи і сніжну зиму озеро вийшло з берегів. Люди тікали з тим, що встигли захопити з собою, а протягом кількох днів їх будинки залило майже 10-метровим шаром солоної води.

Тепер вода майже відступила, оголивши руїни міста, які схожі на сцену з фільму про кінець світу. Місто ще не було відновлено, але воно стало знову популярним туристичним напрямком.

Люди приходять, щоб побачити іржаві скелети автомобілів і меблів, зруйновані будинки та розбиті прилади. Вони піднімаються сходи, що ведуть в нікуди, і бродять по кладовищу, де вода зруйнувала надгробки і гробниці.

Багато жителів Епекуен втекли в сусідній Кархуе, місто на іншому березі озера, і побудували нові готелі і спа.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: nzherald.co.nz