17.03.2014 - Новини

У Британії святкують 450-річчя з дня народження Шекспіра

У Британії почали відзначати 450-річчя з дня народження англійського видатного драматурга Вільяма Шекспіра.


16 березня стартував перший Тиждень Шекспіра, під час якої по всій країні будуть проводитися різні заходи. У школах учнів знайомитимуть з творчістю цього відомого драматурга, в театрах ставитимуть вистави за його творами, у галереях, музеях пройдуть тематичні виставки.

Наступного місяця Стратфорд-на-Ейвоні – рідне місто драматурга – стане центром святкування. Шикарний феєрверк, жива музика в Королівському шекспірівському театрі, театральні майстер-класи – все це чекає на тих, хто вирішить приєднатися до урочистостей.

Ettington Park Hotel у Стратфорд-на-Ейвоні відзначає ювілей особливими пропозиціями. Дводенний пакет для двох осіб включає в себе не тільки проживання та харчування, а й вхідні квитки в місця, пов’язані з ім’ям Шекспіра. А в The Arden Hotel в самому центрі міста Стратфорд-на- Ейвоні діти до 12 років можуть проживати безкоштовно в одному номері з батьками.

Craven Museum&Gallery в Скиптон (Північний Йоркшир) організовує 22 березня Сімейний день Шекспіра. Діти зможуть спробувати зробити механічні годинники і дізнаються про наукові розробки в єлизаветинську епоху.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: mirror.co.uk