26.04.2014 - Новини

У Канаді пройде щорічний Фестиваль тюльпанів

62-ий Канадський фестиваль тюльпанів відбудеться з 9 по 19 травня в Оттаві.


На фестивалі, що проходитиме у парку Королеви Юліани, буде близько мільйона тюльпанів – подарунок від Нідерландів на знак вдячності  Канаді за звільнення голландців в кінці Другої світової війни і за надання притулку голландській королівській сім’ї. Крім цього, відвідувачів дивуватимуть феєрверками, виступами вуличних артистів, величезними скульптурами тюльпанів, військовою технікою.  На фестиваль також буде вперше представлено музичну програму Квітковий феєрверк дружби народів, що відбуватиметься протягом трьох ночей.

Щороку Канадський фестиваль тюльпанів відвідує 500000 осіб, багато з них – туристи, які приїжджають в Оттаву, щоб подивитися цю неймовірну кількість тюльпанів.

Програма Квітковий феєрверк дружби народів на озері Доу проходитиме 9, 14 і 17 травня. Організатори фестивалю сподіваються, що проведення цієї програми незабаром стане традицією.

Також у парку Королеви Юліани буде розташований Міжнародний павільйон, де відвідувачі зможуть познайомитися з культурою 15 різних країн і скуштувати традиційні страви.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: ottawacitizen.com