25.03.2014 - Новини

У М’янмі заборонили будівництво нових готелів

Влада М’янми заборонила будувати нові готелі в Багані, де знаходиться безліч стародавніх храмів і святинь.


На новинному веб-порталі Демократичний голос М’янми повідомляється, що нові будівельні роботи будуть заборонені певний час, оскільки уряд сподівається нарешті отримати для цієї місцевості статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сої Тейн, представник адміністрації президента, звинуватив попередній військовий режим за те, що дозволяв будувати непривабливі і потенційно небезпечні готелі в центрі стародавнього комплексу 20 років тому.

Уряд М’янми вперше звернувся по визнання до ЮНЕСКО ще в 1996 році, але його прохання було відхилено.

У чотирьох готельних зонах навколо цієї місцевості є 75 готелів і гостьових будинків. Розроблено також план створення п’ятої зони. Ще 17 готелів в даний час знаходяться на стадії будівництва.

Будівництво 61-метрового готелю Palace Tower Hotel є одним з тих проектів, які були гостро розкритиковані. Серед інших – оглядовий майданчик Королівська сторожова вежа, поле для гольфу і дорога, що перетинає комплекс посередині.

Озеро Інле є ще одним популярним серед туристів місцем у М’янмі. Традиційні рибальські села на мулах над водою є головною визначною пам’яткою, але як і Рангуні та Баган, перебувають у небезпеці через швидку зміну ландшафтів околиць, оскільки країна з кожним роком дедалі більше стає відкритою для туризму.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: telegraph.co.uk