08.10.2013 - Новини

У Марокко відкриють музей фотографії

Найбільший у світі Музей фотографії та візуального мистецтва планується відкрити в 2016 році в Марракеші на околиці старого міста поблизу Садів Менара.


Британський архітектор сер Девід Чипперфілд в цей час займається проектуванням простору, розміром у 80 000 квадратних футів, де буде представлена ​​постійна колекція робіт африканських фотографів з 19 сторіччя до наших днів та роботи сучасних художників.

Девід Канюс, керуючий директор музею, сказав, що, хоча в музеї будуть представлені роботи фотографів з усього світу, особливу увагу буде приділено марокканським і північноафриканським митцям. “Існує величезна кількість талановитих фотографів у цій частині світу, про яких нічого не відомо,” – сказав він.

Планується, що це буде перша на африканському континенті установа, в якій буде розроблена програма проведення виставок, освітньої діяльності та культурного обміну.

Зараз музей тимчасово відкритий в палаці Ель-Баді. Перша виставка була відкрита у вересні цього року. На 6000 квадратних футів простору розташовані дві експозиції – на одній зараз демонструють роботи 10 марокканських фотографів, а з 1 листопада відкриється інша під назвою “Слава, мода і популярність”, на якій буде представлено близько ста фотографій 1960- х років Льюїса Морлі, який відомий портретами художників і акторів.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: dezeen.com