15.11.2013 - Новини

У Москві можна проїхатися у метро за 30 присідань

У московському метро пасажири можуть отримати безкоштовний квиток за присідання.


Зимові Олімпійські ігри в Сочі в Росії стартують майже за три місяці, але змагання вже почалися в однієї станції московського метро. Пасажири можуть поборотися за нагороду – безкоштовний проїзд у метро, виконавши спортивні вправи.

Для отримання безкоштовного квитка потрібно зробити три кроки:

1) Прийти на станцію “Виставкова” і знайти автомат для продажу квитків зі спеціальним датчиком.

2) Присідати. Виконайте не менше 30 присідань протягом двох хвилин, і ви отримаєте безкоштовний квиток, багато задоволення і, можливо, трохи уваги перехожих.

3) Менше 30 присідань означає, що вам доведеться платити 30 рублів за квиток, і з соромом пройтися до вашого поїзда з сотнями інших нещасних невдах.

Згідно з даними Олімпійського комітету Росії, не було підраховано, скільки буде видано безкоштовних квитків.

Врешті-решт, за словами олімпійських чиновників, це приверне увагу людей до спорту. “Ми хотіли показати, що Олімпійські ігри – це не тільки міжнародний конкурс, який більшість людей дивляться по телевізору кожні два роки,” – сказав Олександр Жуков, президент Олімпійського комітету Росії. – “Це також те, що повинно популяризувати спортивний спосіб життя.”

Персональний тренер з Лос-Анджелеса Джош Гувер каже, що присідання – це “одна з тих головних вправ, яку повинен робити кожен”, а такі автомати – “це відмінний спосіб зробити невелику вправу”. Присідання допомагають набиратися сили, спалювати калорії.

Квитковий автомат “поїздка за присідання” працюватиме до 3 грудня 2013 року.

Автор : Анастасія Трепитьон
Джерело: forbes.com