28.05.2014 - Новини

У Новій Зеландії наближається лижний сезон

Перші дві лижні траси відкриються за два тижні, але перший сніг вже випав цієї суботи, 25 травня, в туристичному містечку Квінстаун.


Квінстаун є найпопулярнішим гірськолижним курортом на Південному острові. Величезні купи снігу та низькі температури за одну  ніч перетворили містечко на зимову країну чудес.

Гірськолижний сезон 2014 офіційно розпочнеться 20 червня щорічним зимовим фестивалем American Express Queenstown. Цього року це буде ювілейний 40-й фестиваль, а тому планується низка масштабних святкових подій – феєрверки, жива музика, вуличні паради тощо.

Серед чотирьох гірськолижних курортів світового класу Квінстаун і місто Ванака на березі озера є  найбільшими в Новій Зеландії. Регіон південних озер є популярним серед австралійських туристів. Через очікуване зростання числа відпочивальників планується додати ще 55000 місць на авіарейсах з Австралії до Квінстауна протягом зимового сезону. На південних новозеландських гірськолижних трасах також  тренуються зірки лижного спорту та сноубордингу, коли в Північній півкулі літо. 21 спортсмен-фристайлер, що готувався минулої зими в гірськолижному районі Кардрона, здобув олімпійські медалі у Сочі.

 Автор: Анстасія Трепитьон
Джерело: travelandtourworld.com