25.05.2014 - Новини

В Орландо з’явиться новий атракціон за мотивами Гаррі Поттера

На превелику радість шанувальників Гаррі Поттера, Universal Orlando Resort відкриває новий атракціон і запускає Хогвартс -експрес між двома тематичними парками.


Атракціон «Гаррі Поттер і Втеча з Грінготтс» відтворює сцени з четвертого фільму і останньої книги з серії Джоан Роулінг. Він вразить відвідувачів сучасними спецефектами, дивовижними декораціями, цифрової 3D-анімацією.

А потяг «Хогвартс-експрес» доставить відвідувачів з села Гогсмід, де відвідувачі можуть запастися різними чарівними предметами, до знаменитих атракціонів «Гаррі Поттер і заборонена подорож», «Політ Гіппогріфа» і «Виклик Дракона» на «Острові пригод Universal».

Атракціон проходить під 60-футовим  драконом-залізопузом, розташованим на даху банку гоблінів, і в’їжджає в мармуровий зал, минаючи моторошних клерків, які трудяться на своїх робочих місцях. Далі відвідувачі спускаються в лабіринт підземних сховищ. Вони повинні виконати місію: отримати доступ до Горокраксів, що посилено охороняються, щоб перемогти зловісного Лорда Волдеморта.

Відкриття відбудеться цього літа. Точну дату організатори досі тримають у таємниці.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: thestar.com