12.10.2013 - Новини

У Сеулі з’явиться невидимий хмарочос

Хмарочос Infinity Tower в Сеулі (Південна Корея) стане першою невидимою вежею у світі.


Корейська архітектурна компанія GDS Architects розпочала втілення свого проекту – «невидимої вежі» – в життя. «Вежа Нескінченності» або Інфініті Тауер (Infinity Tower) буде збудована недалеко від аеропорту столиці Кореї – Інчон.

Головною особливістю цієї величної споруди висотою 450 м з третім за висотою оглядовим майданчиком у світі буде її невидимість.

Творці планують досягти «ілюзії невидимки» за допомогою високотехнологічної світлодіодної фасадної системи, яка використовує ряд камер, щоб відправляти зображення в реальному часі на відбиваючу поверхню будівлі. Іншими словами, все, що відбувається позаду будівлі, буде відображатися на передній її частині. По суті, це просто сучасний камуфляж.

Після цифрової обробки отриманні зображення будуть масштабуватися, повертатися і об’єднуватися для формування панорамного зображення, яке й робитиме будову невидимою для людського ока. Однак, для птахів і літаків, що пролітають повз, будівля залишатиметься видимою, завдяки встановленим на ній червоним маякам, які буде видно здалеку.

Остаточна дата завершення будівництва поки що невідома. Але це місце обіцяє стати туристичною Меккою, адже в цьому незвичайному будинку будуть розташовані кінотеатри, кафе, бари, атракціони, аквапарк, небесний сад, готель і навіть ширяюча оглядова тераса просто неба.

Автор: Інна Косинська
Джерело: edition.cnn.com