02.12.2014 - Новини

Валенсія запрошує туристів на Різдвяні свята

Протягом усього різдвяного сезону  Валенсія радуватиме місцевих мешканців та туристів різноманітними святковими заходами.


Традиційні різдвяні базари, виступи виконавців традиційних різдвяних пісень у концерт-залах Меркадо-де-Колон та Калле Дон Хуан-де-Австрія, вертепи, спеціальні розважальні програми для дітей – ці та багато інших заходів будуть доступні у Валенсії для усіх охочих. Та тих, хто звик до морозу і снігу на Новий рік та Різдво, вразить погода у Валенсії на свята: денна температура повітря триматиметься близько + 15°C, а кількість сонячного сяйва складатиме понад 7 годин на добу.

Робити покупки у Валенсії приємно в будь-яку пору року, але на Різдво вона стає ідеальним місцем, щоб придбати різдвяні подарунки на будь-який смак – модний одяг, шикарні ювелірні вироби, дитячі іграшки та оригінальні аксесуари. Складно піти з порожніми руками з численних дизайнерських бутиків, відомих мереж магазинів, сувенірних та художніх магазинів, де продається вироби з відомої порцеляни  Lladro,завод якої розташований у Валенсії, і, звичайно, магазин для дітей Дісней.

Є також багато Різдвяних базарів, розкиданих навколо міста. Є традиційний відкритий ринок, який розташований на вулицях, що оточують центральний ринок, відкритий щодня, де продаються традиційні різдвяні товари – від продуктів харчування, включаючи турро, марципани, каштани, драже, до подарунків, прикрас, різдвяних фігурок, іграшок тощо.

З 1 грудня по 6 січня однією з найважливіших новорічних традицій у місті є вертеп. Звичай, який бере початок з 1223 року в Італії, коли Святий Франциск розмістив ясла в печері із зображенням немовляти Ісуса і живого бика і мула поруч з годівницею. Зараз різдвяні вертепи ставлять люди у своїх будинках,  а також у багатьох громадських місцях міста, зокрема на Площа мерії, в торгових центрах, церквах, кафедральному соборі і багатьох  музеях міста.

З середини грудня до середини січня Площа мерії перетвориться на каток. За  € 8 за сеанс мешканці і гості міста зможуть насолодитися катанням на цій ковзанці в історичному центрі Валенсії. Графік роботи ковзанки: з 11:00 до 14:00 і з 16:00 до 23:00.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelandtourworld.com