21.10.2013 - Новини

У Франції випустять шоколадки без одного квадратика

До Дня закоханих 14 лютого компанія Milka у Франції випустить 13 мільйонів плиток шоколаду без одного квадратика . Акція називається «Зважся бути ніжним». Партнером акції виступає агентство Buzzman.


Франція – країна, до якоъ приїжджають люди з усього світу, щоб освідчитися в коханні, запропонувати руку й серце або знайти свою другу половинку. Атмосфера надихає на романтичні божевільні дії. Як можна пройтися Єлисейськими полями під пісню Джо Дассена «Champs – Elysées», поплавати Сеною під розкішними мостами, покататися на каруселі перед Ейфелевою вежею, – і не отримати заряд натхнення на довгий час.

Саме там це місто надихнуло працівників філії компанії відомої марки шоколаду Milka під Франціі. Ідея полягає в тому, що останній квадратик покупець може надіслати коханим, рідним, друзям, тобто – кому завгодно. Його можна надіслати навіть собі, якщо ніхто інший на розум не приходить. Цей шматочок надішлють красиво упакованим на вказану адресу.

На думку представників компанії, це прекрасний спосіб подарувати маленьку солодку радість близьким і сказати те, чого ще не наважувалися сказати.

Тому швидко збираємо речі і їдемо до Парижа, щоб взяти участь в акції та підзарядитися натхненням і почуттями.

Автор: Ольга Цецевич
Джерело: lederniercarre.fr