09.06.2014 - Новини

Виставка старовинних карт відкрилася у В’єтнамі

50 старовинних карт, що підтверджують суверенітет В’єтнаму над архіпелагами Хоанг Са та Чионг Сав, демонструються в Музеї перемоги при Дьенб’єнфу.  


В експозиції під назвою «Море і острови у серці країни» виставлено на показ старі карти, 6 з яких було намальовано у В’єтнамі у 15 ст., 25 – у країнах Південно-Східної Азії та Західній Європі у 15 ст., а 19 інших було створено і надруковано у Китаї з самого початку 20 ст.

На виставці також представлено близько 100 фотографій, які зображають, як місцеве населення відстоювало національні території – море та острови.

Директор Музею перемоги при Дьенб’єнфу Ву Нам Хай висловив сподівання, що за допомогою в’єтнамських і міжнародних карт, відвідувачі виставки зможуть зрозуміти історичні документи про суверенітет країни над її морем і островами. Він зауважив, що цей захід також допомагає виховати у молодого покоління почуття патріотизму, національної гордості і рішучість захищати національний суверенітет.

Під час виставки музей проводитиме благодійний збір пожертв на допомогу солдатам, які виконують свій службовий обов’язок захищати морську державну територію та острови.

Виставка триватиме до кінця червня.

Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelandtourworld.com