14.12.2014 - Новини

Worldfest запрошує туристів з усього світу до Індії

Фестиваль культурного різноманіття «Worldfest 2014» чекає на туристів з усього світу в індійському місті Лаваса з 17 по 21 грудня.


Після успішного досвіду протягом останніх двох років, цього року фестиваль збере виконавців з 10 країн. Своє традиційне мистецтво, культуру, танці, музику і національну кухні продемонструють представники Бразилії, Єгипту, Ефіопії, Литви, Мальдів, Нігерії, Польщі, Словенії, Шрі-Ланки та Таїланду.

Засновник та директор компанії «Ferriswheel Entertainment Pvt. Ltd.», яка є організатором фестивалю, Шубхра Бхардвай зазначила, що фестиваль відзначає злиття культур світу. Вона додала: «Завдяки Worldfest ми намагаємося створити спільноту мандрівників, які мають бажання подорожувати на далекі відстані, щоб зустрічатися з однодумцями з усього світу. Ми хочемо, щоб Worldfest став місцем зустрічі для мандрівників, що подорожують Індією та сусідніми країнами, щоб вони могли зібратися разом  і познайомитися один з одним за допомогою своїх культур. Крім того, якщо яка-небудь країна або місто проводить подібний фестиваль, її сприймають як  безпечне місце для туристів. Це все є позитивними ознаками для всього світового туризму.»

Цього року фестиваль також матиме окрему сцену для виступів гуртів, які завітають з різних  країн. Зокрема свою музику представить відомий бразильський гурт сучасної музики «7estrelo». Ця група випустила три альбоми і розповсюдила понад 10000 дисків під час презентацій у 10 країнах Південної та Північної Америки, Європи та Африки.

 Автор: Анастасія Трепитьон
Джерело: travelandtourworld.com